Cầu Đấu MISUMI MWI-128450-TB50 125V 0.5A Connector MDR 50 Pin Female Interface Terminal Block with 7mm pitch Screw Type
Mã SP: 12421
Thương hiệu: MISUMI
Loại sản phẩm: MDR 50 Pin Female Terminal
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: japan/MISUMI Original Terminal Block
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
MISUMI MWI-128450-TB50 Interface Terminal Block - MDR Connector, MWI Series, MWI Series
Specifications
Brand:japan/MISUMI Original Terminal Block
Part Number: MWI-128450-TB50
Connector: MDR Connector
Terminal Block Screw: M3
Number of Connector Cores: 50
Mounting Method: DIN Rail / Direct Mounting
Terminal Pitch(mm): 7
Supported Equipment: Servo motor
Dimension: Vertical(mm): 49
Dimension: Horizontal(mm): 185
Dimension: Depth(mm): 45
Corresponding Crimp Terminals: Y Terminal / Round Terminal
Number of Terminal Block Poles(Pole): 50
Terminal Block Screw Model: Self-Up