Cáp 9M 30ft Servo Motor Brake Power Cable 6FX3002-5BK02-1AD0 Molex 2 Pin to 2 Core with Cosse For Siemens SINAMICS V90 Drive Shielded Cable LS E52853 300V 2C x 19AWG 2 Core x 0.75mm² OD 6.4mm
Mã SP: 12363
Thương hiệu: Original Servo Motor Brake Cable
Loại sản phẩm: Cable 6FX3002-5BK02-1AD0
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: Taiwan/Original Servo Motor Brake Cable
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
6FX3002-5BK02-1AD0 Siemens 6FX3002 Break Cable
MOLEX Male 2 Pin Connector 39-01-2020 with 2 Female Contact Servo Motor Encoder
Specifications
Brand: Taiwan/Original Servo Motor Brake Cable Siemens
Connector 1: MOLEX Male 2 Pin Connector 39-01-2020 with 2 Female Contact
Connector 2: 2 Core with Cosse
Number of Conductors: 2
Connector plating: Nickel Plated
Product Type: Inverter Drive Accessory
Accessory Type: Break Cable
For Use With: SINAMICS V90
Series: 6FX3002
Cable 2464 E52853 VW-1 AWM 80°C 300V 2C x 0.75SQ 19AWG SERVOLINE(S-SFX)-SB LS CABLE
Cable Outer Diameter (OD): 6.4mm
Cable Style: Round
Shielding: Yes
Jacket: PVC
Color: Black
Cable Length: 9M ~ 30ft
Cáp 9M 30ft Servo Motor Brake Power Cable 6FX3002-5BK02-1AD0 For Siemens SINAMICS V90 Drive Shielded Cable LS E52853 300V 2C x 19AWG 2 Core x 0.75mm² OD 6.4mm