Cáp 1M 3.3ft DS22-SS2-M Shielded Cable DB25 Male to DB25 Female Black E52853 13P x 25AWG(0.2SQ) OD Ф 10mm For Power I/O Servo Drive and Laser 3 Axis CO2 Laser Marker Controller
Mã SP: 11610
Thương hiệu: Original I/O Bus Cable
Loại sản phẩm: DB25 Pin Male to Female
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: Taiwan/Original I/O Bus Extended Cable
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
Cable E52853 AWM 13P x 25AWG(0.2SQ) ROBOLINE ROIREU-SB LS Cable OD Ф 10mm
Specifications
Brand: Taiwan/Original I/O Bus Extended Cable
Model: DS22-SS2-M 1M
Connector A: DB25 Male Connector CONNFLY (thumbscrews)
Connector B: DB25 Female Connector CONNFLY (thumbscrews)
Number of Conductors: 25 Conductors (Shielded Cable 25 Core x 0.22mm²)
Gender: Male to Female Straight Through
Wire Gauge: 24AWG Stranded
Jacket Material: 24AWG - Shielded
Cable Shielding: 100% Aluminum Mylar Foil Shield
Maximum Operating Voltage: 300V
Operating Temperature: -20°C to 80°C
Cable Diameter: 10mm
Outer Jacket: PVC
Cable Color: Black
Cable Length: 1M ~ 3.3ft