Cáp UC-PRG030-01A Dài 3M 10ft Delta PLC Communication Data witch Computer Shielded Cable USB 2.0 Type A to Mini USB B 5 Pin Cable E212689 Black
Mã SP: 10749
Thương hiệu: USB Type A to Mini B Cable
Loại sản phẩm: Original PLC/HMI Cable
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: China/Original USB Cable
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
Cáp có chống nhiễu Original Cable E212689 STYLE 2725 80C 30V OD 3.9mm Shielded
Specifications
Connector(s)
Connector A: 1 - USB 2.0 Type-A (4 pin, 480Mbps)
Connector B: 1 - USB Mini-B (5 pin)
Cable Jacket Material: PVC - Polyvinyl Chloride
Type and Rate: USB 2.0 - 480 Mbit/s
Wire Gauge: 28 AWG
Operating Temperature: -20°C to 80°C
Voltage Rating: 30V
Color: Black
Outer Diameter: 3.9mm
Shielding: Yes
AWM E212689 STYLE 2725 80C 30V VW-1 SHIELDED USB 2.0 CABLE
Cable Length: 10 ft [3 m]