Cáp bore A1S-M200B-40C 6.5Ft Dài 2M Connector MIL Data Cable A6CON1 40 Pin to IDC 40 Pin Connector Round Cable For Servo Driver/PLC and Terminal Block Breakout Board
Mã SP: 8944
Thương hiệu: Bore PLC Cable
Loại sản phẩm: bore A1S-M200B-40C
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: TAIWAN/Original bore PLC Cable
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
Product Details:
Connector MIL Data Cable A6CON1 40 Pin to IDC 40 Pin Connector Round Cable System Data Cable
Control Accessories, SmartRail Accessories
Item: IDC 40 Pin Connector Breakout Board Cable
Brand: Bore cable
Model No. bore A1S-M200B-40C
Cable Type: Round IDC Cable
Connector 1: A6CON1 40 Pin PLC I/O CONNECTOR
Connector 2: IDC 40 Pin PLC I/O CONNECTOR
Gender: Female to female
IDC Connector Pitch: 2.54mm
Conductor Size AWG: 25 AWG
Voltage Rating: 300V
Cable Jacket Color: Black
Cable Outer Diameter (OD): 9.7mm
Cable Length (ft.): 6.5 ~ 2M
Cable E88972 AWM 2464 VW-1 80C 300V FORMAL bore A1S-CJ1-40 25AWGx40C (16/0.12X40C) 300V Rohs
PLC-40 Pin A6CON1 Connector MIL data cable IDC 40 Pin terminal block PLC connection line with connector 40-pin adapter board plug