Dây Nguồn Cisco CAB-AC-2500W-EU 14Ft Dài 4.3M AC Power Cord Europe Schuko CEE7/7 Plug to IEC C19 16A 250V 14AWG 3x1.5mm² Cable OD 8.5mm in China