Dây Nguồn Cisco CAB-9K10A-UK Dài 2.5M 8.2ft AC Power Cord UK Plug BS1363 to C15 10A 250V 3x2.08mm² 14AWG Cable OD 10mm Conditions 105°C For Cisco Catalyst 4500 Series Switches
Mã SP: 10407
Thương hiệu: Cisco/E-JUN-WELL SHIN
Loại sản phẩm: CAB-9K10A-UK
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: China/Cisco-E-JUN
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
Cisco CAB-3KX-AC-UK AC Power Cord for Catalyst 3K-X for United Kingdom
CAB-9K12A-NA AC Power Cord
Well Shin WS-157 Adapter Plug UK to NEMA 5-15R Connector 3 to 3 Pin 13A 250V
Cisco Catalyst WS-C4500X-40X-ES Switch
Cisco 4500-X Series 10 Gigabit Switch
AC Power Supply for Cisco 4500-X Series