Dây Nguồn E121791 Cabinet Jumper Power Cord Cisco CAB-C13-C14-3.7M Dài 3.7M 12.3ft 13A 250V 16AWG 3x1.31mm² 105°C UL CSA Cable OD 8.0mm Lian Dung For Cisco Catalyst Switch
Mã SP: 10420
Thương hiệu: Cisco/Lian Dung
Loại sản phẩm: C14 Plug to C13
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: Taiwan/Cisco Lian Dung Power Cord
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
Hàng tiêu chuẩn chất lượng cao đi thieo thiết bị máy chủ, Network Switch UPS/PDU
Specifications
Device Compatibility: Computer; Monitor/HDTV; Printer; Server; UPS; PDU
Lian Dung Electric Wire Material Co., Ltd
Brand: Taiwan/Lian Dung
Power Input
Maximum Input Amps: 13A
Voltage Compatibility (VAC): 250V
Cable Jacket Color: Black
Power Cord Jacket Type: UL SJT CSA LL81924 VW-1 300/500V
Jacket Rating: H05VV-F
Number of Conductors: 3x1.31mm²
Cable Outer Diameter (OD): 8.0mm 300/500V UL SJT
Wire Gauge (AWG): 16 - Made from: 100% Copper Wire
Cable Length (ft.):  3.7M ~ 12.3ft
CONNECTIONS
Side A - Connector 1: IEC-320-C14 (Lian Dung LT-602 13A 250V)
Side B - Connector 1: IEC-320-C13 (Lian Dung LT-501 13A 250V)
Product Certifications: UL Listed
Operating Temperature: -20°C to 105°C