Dây Nguồn 2.5M 8.3ft CAB-TA-UK Cisco CAB-9K10A-UK= Power Cord UK BS1363 Plug to C15 Fused 13A Plug 10A 250V 18AWG 3x1.0mm² UL Cable OD 7.5mm For Switch Cisco Nexus, Cisco Catalyst Networking Switch
Mã SP: 11342
Thương hiệu: Cisco King Cord
Loại sản phẩm: BS1363A UK to C15
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: Taiwan/Cisco KING-CORD Power Cord
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
CAB-TA-UK Cisco CAB-9K10A-UK= AC Power Cord for Switch Cisco Nexus, Cisco Catalyst Networking Switch
PWR-C1-715WAC-P Cisco 715W Platinum AC Power Supply for 3850 C9300 Switch
Hàng tiêu chuẩn chất lượng cao đi thieo thiết bị Cisco, Network Switch UPS/PDU
Specifications
Device Compatibility: Cisco Catalyst Networking Switch; UPS; PDU
Model: isco CAB-9K10A-UK= Power Cord
JPN: CAB-TA-UK
MPN: UK BS1363 Plug to C15
Brand: Taiwan/KING-CORD AC Power Cords
Power Input
Maximum Input Amps: 10A - Fused 13A
Voltage Compatibility (VAC): 250V
Cable Jacket Color: Black
Power Cord Jacket Type: H05RR-F 3G 60245 IEC 53(YZ) 300/500V CCC A059423 IEC 60245-4
Cable Outer Diameter (OD): 7.5mm
Number of Conductors: 3x1.0mm²
Wire Gauge (AWG): 18 - Made from: 100% Copper Wire
Cable Length (ft.): 2.5M ~ 8.3M
CONNECTIONS
Side A - Connector 1: UK BS1363 Plug (KING-CORD KC-039 Fused 13A 250V)
Side B - Connector 1: IEC-320-C15 (KING-CORD KC-003H 10A 250V)
Product Certifications: UL Listed
Operating Temperature: -20°C to 75°C ~ 105°C