Dây Nguồn Cisco CAB-C13-C14-2.7M 9Ft Dài 2.7M AC Power Cord 13A 250V 16AWG 3x1.31mm² VW-1 105°C CSA SJT UL Cable OD 8.4mm E55333 LONGWEL in China
Mã SP: 8751
Thương hiệu: Cisco/LONGWELL
Loại sản phẩm: C14 Plug to C13
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: China/Cisco-LONGWELL-Power Cord
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
Hàng tiêu chuẩn chất lượng cao đi thieo thiết bị máy chủ, Network Switch UPS/PDU
Specifications
Device Compatibility: Computer; Monitor/HDTV; Printer; Server; UPS; PDU
LONGWEL power cord
Power Input
Maximum Input Amps: 10A
Voltage Compatibility (VAC): 250V
Cable Jacket Color: Black
Power Cord Jacket Type: UL SJT 3/C VW-1 E55333 FT2 LONGWEL
Cable Outer Diameter (OD): 8.4mm
Number of Conductors: 3x1.31mm²
Wire Gauge (AWG): 16 - Made from: 100% Copper Wire
Cable Length (ft.): 9 ~ 2.7M
CONNECTIONS
Side A - Connector 1: IEC-320-C14 (LONGWEL SL-14 13A 250V)
Side B - Connector 1: IEC-320-C13 (LONGWEL SL-60 13A 250V)
Product Certifications: UL Listed
Operating Temperature: -20°C to 105°C