Bộ Combo Omron XW2D-20G6 Terminal Block + Omron XW2Z-100X Cable Round 1M
Mã SP: 12007
Thương hiệu: OMRON
Loại sản phẩm: XW2D-20G6 and XW2Z-100X
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: THAILAND/Original OMRON I/O Terminal Block
Bảo hành: 24 tháng
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
Omron XW2D-20G6 + XW2Z-100X Omron
Hàng Original Theo Thiết Bị
Specifications
Brand: THAILAND/Original OMRON Terminal Block
Manufacturer: Omron Automation and Safety
Series: XW2D
Model: Omron XW2D-20G6 Terminal Block
Positions: IDC 20 Pin 2.5mm Pitch
Poles: 20 Position Terminal Block Screw Type
Voltage - Rated: 250VAC, 125VAC, 24VDC
Current Rating (Per Contact): 1A
Length: 3.110" (79.00mm)
Width: 1.575" (40.01mm)
Wire Gauge: 16-22 AWG
Cầu Đấu Soket IDC 20 Pin Plug Omron XW2D-20G6 Terminal Block Interface 20 Position 250VAC, 24VDC, 1A
Hàng Original Theo Thiết Bị
Specifications
Brand: THAILAND/Omron Automation and Safety
Omron: XW2Z Series
Model: I/O Signal 2x10 20 Pin IDC System Data Cable
Cable Type: Round IDC Cable Industrial Control
Process Side Connection: IDC 20 Pin Female Pitch 2.54mm
Control Side Connection: IDC 20 Pin Female Pitch 2.54mm
Gender: Female to Female
IDC Connector Pitch: 2.54mm
Conductor Size AWG: 28 AWG
Voltage Rating: 30V
Sheath Material: PVC
Material Shape: Round Wire
Cable 2464 E90007-WH VW-1 AWM 80C 28AWG TSUDA ELECTRIC
Cable Outer Diameter (OD): 8.5mm