Adapter 12V 5A 60W SOY OEM Thay Thế DVE DSA-42PFB-12 1 12V 3.5A 42W Connector Tip Size 5.5mm x 2.5mm For Test Systems Instruments Power Supply
Mã SP: 11671
Thương hiệu: SOY
Loại sản phẩm: Adapter DC 12V 5A