Adapter 12V 1.5A 18W APD OEM Thay Thế Tohnichi BA-6 6A-161WP12 12V 1.25A EU Plug Connector Tip Size 5.0mm x 3.0mm For Digital Torque Screwdriver Tester DOTE4/DOTE3/LC2/LC3/TDT2/TDT3/CD5
Mã SP: 11783
Thương hiệu: APD/Asian Power
Loại sản phẩm: Adapter DC 12V 1.5A