Cáp 20M 67ft ATCB-B01-020 AISG RET Control Cable AISG DIN 8 Pin Male to Female Circular Connector
Mã SP: 11874
Thương hiệu: China AISG Control Cable
Loại sản phẩm: AISG Cable 8 Pin Din Male to Female
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: China/AISG Control Cable
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
AISG RET Control Cable
Antenna Control Cable AISG 2.0 ATCB-B01-020
Specifications
Brand: China/AISG Cable 8 Pin Din
PartNumbe: ATCB-B01-020
Connector 1: AISG 8 Pin Male Circular Connector
Connector 2: AISG 8 Pin Female Circular Connector
Cable Type: AISG 8 Pin Din Male to Female
Number of Conductors: 6
Connector plating: Gold Plated
Data Conductor Type: 4 x 0.75mm² (20 AWG) twisted pair
Power Conductor Type: 2 x 0.75mm² (20 AWG) twisted pair
Maximum Operating Voltage: 300v
Jacket Material: PVC
Cable Style: Round
Wire Diameter (mm): 8.5mm
Operating Temperature: -20°C to 105°C
Material: Cu
Shielding: Yes
Color: Black
Length : 20M ~ 67ft