Cáp Mạng 3M 10ft 10 Gbit/s Nexans N11A.U1F030OK LANMARK-6A CAT6A ORANGE 500MHz RJ45 S/FTP LSZH Shielded 4-Pair 26AWG For industrial Ethernet Network LAN 10 Gigabit
Mã SP: 11376
Thương hiệu: Nexans
Loại sản phẩm: CAT6A 10 Gigabits Ethernet
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: China/Original Nexans 10 Gigabits CAT6A Patch Cord
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
Nexans N11A.U1F030OK Patch Cord 3M CAT6A support 10 Gigabit Ethernet (IEEE 802.3an) up to 500MHz
Specifications
China: China/China/Original Nexans 10 Gigabits CAT6A Patch Cord
Model: Nexans N11A.U1F030OK
Product: Patch cord
Device application: Communication
Type of cable: 4 pair cables
Connector 1: RJ45 CAT6A Shielded 8P8C (RJ45) Male
Connector 2: RJ45 CAT6A Shielded 8P8C (RJ45) Male
Gold-plated Shielded RJ45 Cat6A Connector
Transmission frequency: 500 MHz
AWG gauge: AWG 26
Cable Jacket Material: PVC - Polyvinyl Chloride
Cable Shield Material: Aluminum-polyester foil
Cable Type: Shielded Snag-less
Operating Temperature: -20°C to 80°C
Data Transfer Rate: ‎10 Gigabits
Voltage Rating: 30V
Colour: ORANGE
Outer Diameter: 6.5mm
Shielding: Yes
Length: 3M ~ 10ft