Cáp 0.5M 1.7ft JUSP-TA50PG-05-E Cable Connector HONDA MR-50L 50 Pin Female to MDR 50 Pin Male For Yaskawa AC Servo Drives I/O Signal Cable
Mã SP: 11821
Thương hiệu: YASKAWA
Loại sản phẩm: HONDA MR-50L/MDR 50 Pin
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: JAPAN/Yaskawa Terminal Block
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
Specifications
Connector 1: SCSI MDR 50 Pin Male 3M 10150-6000EC
Connector 2: Honda MR-50L 50 Pin Female
Cable TAIYO E67647-WH AWM 20276 80C VW-1
Wire Gauge (AWG): 28 AWG
Jacket Material: PVC
Cable Style: Round
Wire Diameter (mm): 8.2mm
Shielding: Yes
Length : 0.5M