Dây Nguồn ARUBA JW118A Schuko Power Cord CEE 7/7 to C13 10A 250V 3x0.75mm² H05VV-F Cable OD 6.9mm Length 1.8M For HPE ARUBA AP-AC2-12B 12V
Mã SP: 0066
Thương hiệu: Longwell
Loại sản phẩm: Schuko CEE7 to C13
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: China/Longwell
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
HPE Instant On 1930 48G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch
Specifications
Device Compatibility: Longwell Power Cord
Model: HPE PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord (JW118A)
Brand: China/Longwell Power Cord
Power Input
Maximum Input Amps: 10A
Voltage Compatibility (VAC): 250V
Cable Jacket Color: Black
Power Cord Jacket Type: VW-1 300/500V 18AWG
Jacket Rating: H05VV-F
Number of Conductors: 3x0.75mm²
Cable Outer Diameter (OD): 7.0mm 300/500V UL Cu/PVC
Wire Gauge (AWG): 18 - Made from: 100% Copper Wire
Cable Length (ft.): 1.8M ~ 6ft
CONNECTIONS
Side A - Connector 1: Schuko Power Plug (16A 250V)
Side B - Connector 1: IEC-320-C13 (10A 250V)
Product Certifications: UL Listed
Operating Temperature: -20°C to 75°C