Cáp 0.3M 1ft C40HH-03PH Cable IDC 40 Pin Female to Female Pitch 2.54mm Round Cable IOLINK E341401 28AWG 80°C 30V OD 9.0mm For Servo Driver/PLC and Terminal Block Breakout Board MC-32NL-3
Mã SP: 11642
Thương hiệu: Original PLC I/O CABLE
Loại sản phẩm: C40HH-03PH Cable
Mô tả :
Xuất xứ/Nguồn hãng: Korea/SAMWON IOLINK I/O Signal cable
Hỗ trợ kỹ thuật Khanh: ‭038.724.5670‬
LS Electric XGB PLC I/O Cable C40HH-03PH IOLINK
Cầu Đấu Soket IDC 40 Pin MC-32NL-3 IOLINK SAMWON ACT 24V 1A Connector 3M Mini Clamp E-Con 3 Pin
Product Introduction
Brand: Korea/SAMWON IOLINK I/O Signal Original Cable Terminal Block
Model: C40HH-03P
Cable Type: Round IDC Cable
Connector 1: IDC 40 Pin Female
Connector 2: IDC 40 Pin Female
Gender: Female to Female
IDC Connector Pitch: 2.54mm
Application: Breakout Board, Terminal Block
Wire: UL- 28AWG
Voltage Rating: 30V
Sheath Material: PVC
Material Shape: Round Wire
Cable IOLINK E341401 AWM 2969 28AWG 80°C 30V VW-1 20P x 28AWG SAMWON ACT OD 9.0mm
Cable Outer Diameter (OD): 9.0mm
Cable Length (ft.): 0.3M ~ 1ft
Cable Jacket Color: Gray